na úvod
Plzeň, 30. září 2014 – Síť farmářských prodejen Náš grunt nově otevřela třicátou první prodejnu s farmářskými produkty v Plzni. Nabízet bude potraviny s jasným původem od malých producentů a hlavním lákadlem budou místní česká vejce z farmy a drůbeží maso v té nejvyšší kvalitě. Pobočka se nachází v ulici Na Roudné 105/1, vchod do prodejny je nedaleko autobusové zastávky v ulici Otýlie Beníškové. Otevřeno je od pondělí do pátku od 7:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin. 

Sortiment prodejny potěší všechny příznivce poctivých  potravin -  od pečiva a mléčných výrobků, přes čerstvé maso, uzeniny, ovoce a zeleninu až např. po koření, oleje nebo bio sirupy. Kvalita produktů od desítek dodavatelů je pečlivě ověřována a mnoho z nich již obyvatelé Plzně znají, např. z farmářských trhů. Náš grunt na Roudné samozřejmě úzce spolupracuje s lokálními dodavateli. Díky nově otevřené prodejně tak mají zákazníci možnost ochutnat kváskový chléb z unikátní pekárny pana Sebery, uzeniny zpracované v řeznictví ve Volduchách nebo hovězí maso z farmy Rudolec. Domácí vajíčka putují do prodejny z osvračínské farmy, která je známá chovem slepic na podestýlce. Čerstvá kuřata pak dodává farma Loužná garantující jejich přirozený, uměle neurychlovaný růst a výkrm v pohodovém a nestresujícím prostředí. Širokou nabídkou vysoce kvalitních potravin tak nová plzeňská prodejna splňuje náročné požadavky kladené na všechny prodejny sítě Náš grunt.      

A co si od otevření prodejny slibujefranšízantka  prodejny v Plzni, Iveta Churavá? „Chceme oslovit všechny, kterým není jedno, co jedí a z jakého prostředí se jídlo na jejich stůl dostává. Rádi bychom všem z Plzně a nejbližšího okolí nabídli každodenní „kamenný farmářský trh“, kde najdou široký sortiment produktů přímo od sedláka, pekaře či řezníka. Každý zákazník je u nás srdečně vítán, jsme připraveni mu s úsměvem pomoci a poradit, pokud bude tápat. Naše prodejna je malým rájem, kde nefungují manipulativní masové reklamy. Stačí k nám vejít a vybírat citem a pradávným selským rozumem, který v každém z nás dříme. Těšíme se opravdu na každého,“ usmívá se Iveta Churavá.

***

Společnost Náš grunt s.r.o. je ryze českou společností fungující na principu franšízy a vlastních kamenných obchodů. Společnost vznikla v roce 2010 a zaměřuje se na prodej tradičních českých potravin od malých a středních producentů. S tímto konceptem začala společnost jako první na domácím trhu a v současné době je největším provozovatelem sítě farmářských prodejen.

Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023