na úvod

Kontakt pro novinářee-mail: info@nasgrunt.cz
Loga ke stažení (zip 160 KB)

Tiskové zprávy:

 

Náš grunt slaví páté narozeniny. Lídr trhu poctivých lokálních potravin provozuje již 30 prodejen v celé ČR, spolupracuje s 300 dodavateli a dosáhl ročního obratu 150 mil. Kč!


Více informací


Grilování je jedna z nejpříjemnějších letních činností. Jakmile zajde horké slunce, nastává ten správný čas rozpálit rošt a pak už si jen vychutnávat s přáteli nebo rodinou grilované dobroty u sklenky vychlazeného piva nebo vína. Pojďte s Naším gruntem ochutnat ty nejlepší grilované speciality!


Více informací
Síť farmářských prodejen Náš grunt letos opět podpoří boj proti rakovině prsu. Spolu s AVON Pochodem proti rakovině prsu 2015 uvádí na regály svých prodejen speciální limitovanou edici růžových vín „Cuvée Naděje“. Zakoupením každého z těchto jemných a osvěžujících vín přispějete na boj proti rakovině prsu padesát korun. Více informací


S posledními dubnovými dny nadchází sezóna ohňů a opékání, které se pozvolna mění v letní grilování. Největším svátkem, kdy vatry zaplanou v každé vesnici, jsou čarodějnice. Během posledního dubnového dne vytáhnou mnozí pruty a nad ohněm si opečou svůj vlastní špekáček.  


Více informací


Náš Grunt, česká síť farmářských obchodů, představuje čerstvou novinku na pultech svých obchodů: Naše kaše - tedy nápaditě dochucené sladké kaše a vynikající pomazánky z luštěnin.  Naše kaše si můžete dopřát na slano i na sladko a jistě se stanou oblíbenou součástí vašeho nejen snídaňového jídelníčku.


Více informací


Půst je dnes nejen křesťanským obdobím, ale také možností, jak dopřát svému tělu i mysli potřebný odpočinek, očistit se a vstoupit do jara nabiti novou energií. Jak na to? Pojďme se společně podívat na tradiční i moderní podobu půstu!


Více informací


Síť farmářských prodejen Náš grunt nově otevřela třicátou první prodejnu s farmářskými produkty v Plzni. Nabízet bude potraviny s jasným původem od malých producentů a hlavním lákadlem budou místní česká vejce z farmy a drůbeží maso v té nejvyšší kvalitě. Pobočka se nachází v ulici Na Roudné 105/1, vchod do prodejny je nedaleko autobusové zastávky v ulici Otýlie Beníškové. Otevřeno je od pondělí do pátku od 7:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin. 


Více informací


Opava, 16. července 2014 – Síť farmářských prodejen Náš grunt rozšiřuje svou základnu na severní Moravě. Po prodejnách v Ostravě a Frýdku-Místku se v těchto dnech tuzemských potravin přímo od farmářů dočkají i obyvatelé Opavy. Prodejna se nachází v ulici Pekařská a otevřeno bude vždy od pondělí do pátku od 7–18 hodin a v sobotu od 8–12 hodin.

Více informací


Ostrava, 2. září 2014 – Síť farmářských prodejen Náš grunt rozšířila minulý týden svou základnu na severní Moravě. Po Opavě, které otevřela pobočku v minulém měsíci, se nyní dočkali prodejny s tradičními produkty přímo od farmářů i v Ostravě Porubě. Ta se nachází v ulici Porubská a otevřeno bude vždy od pondělí do pátku od 7:30 –19 hodin a v sobotu od 8:30 –13 hodin.

Více informací
Liberec, 24. dubna 2014 - Síť farmářských prodejen Náš grunt se nově rozšiřuje také na sever Čech: 8. dubna 2014 společnost otevřela prodejnu s farmářskými produkty v Liberci. Obchod nabízí sortiment od malých a lokálních dodavatelů s garancí českého původu. Obyvatelé Liberce si mohou pro české potraviny v té nejvyšší kvalitě do prodejny, sídlící v Revoluční 66/2, přijít vždy od pondělí do pátku od 7:30 hodin do 19 hodin a v sobotu od 8 hodin do 13 hodin.Více informací


Velikonoce, svátky jara a znovuzrození, to nejsou jen pomlázky a pašije, ale také výborná kuchyně plná svěžích chutí a barev. Na talíř se dostávají vajíčka, uzené či jehněčí, jako dezert se nabízejí tradiční mazance. Náš grunt připravil k Velikonocím sérii receptů, které spojují tradiční poctivost a moderní šmrnc. Pojďte s námi ochutnat jaro!

Více informací


Náš grunt, síť farmářských obchodů, která otevřela vprosinci novou prodejnu v Prostějově, plánuje vpříštích měsících za podpory města Prostějova připravovat projekty a akce, které obyvatelům Olomouckého kraje představí mimo jiné tradiční místní speciality a řemeslnou výrobu. Všechny aktivity jdou ruku v ruce s projektem Zdravé město Prostějov, do nějž se Náš grunt také zapojí.

Více informací


Společnost Náš Grunt bilancuje úspěšný rok 2013 a vytváří plány pro rok následující. Za uplynulých dvanáct měsíců se majitelům firmy podařilo takřka zdvojnásobit tržby, otevřít řadu nových prodejen či zavést vlastní čtyřstupňovou certifikaci dodavatelů, která garantuje 100% původ a jakost!

Více informací


Podzim už pomalu přebírá své žezlo a s ním přicházejí nejen chladnější dny, ale také významné gastronomické svátky. K nim neodmyslitelně patří svatomartinské menu. To se v našich krajích těší čím dál větší oblibě a lidé se pomalu vracejí k hostině s husou, lokšemi a zelím. Neodmyslitelně také k těmto svátkům patří svatomartinské víno, tedy první mladé víno z letošní sklizně. Vyzkoušejte husu či víno z Našeho Gruntu a nebudete litovat.


Více informací


Mléčné výrobky jsou neodmyslitelnou součástí zdravé stravy. Obsahují vitamíny, bílkoviny a minerály, které jsou pro naše tělo prospěšné. Jak si ale vybrat kvalitní produkty, které nás nezklamou ani svou chutí, ani složením? Ideálním řešením jsou farmářské výrobky. Ty nabízejí přirozené živiny, ale i charakteristickou chuť a vůni mléčných potravin.


Více informací


S postupujícím jarem a stále silnějšími slunečními paprsky se i přes letošní pomalejší nástup rozrůstá sortiment lokální zeleniny a bylinek. K dostání je špenát, chřest, pažitka, petržel, jarní cibulka a další sezonní potraviny. Přirozené podmínky farmářské produkce zaručují skvělou chuť a plné aroma. Přijďte do prodejen farmářských produktů Náš grunt a ochutnejte nabídku zeleniny s jasným původem.


Více informací


Léto je v plném proudu a s ním i grilování, posezení s přáteli či venkovní hodování. Jak vybrat vhodné maso nejen na letní barbecue jsme se zeptali Jiřího Málka ze společnosti Náš Grunt, která ve svých prodejnách nabízí výrobky českých farmářů.

Více informací


Kvalita je pro farmářské prodejny nejdůležitějším kritériem. Proto síť prodejen Náš Grunt zavedla proces certifikace, který musí jednotlivý dodavatelé splnit, aby své výrobky mohli v síti prezentovat. Český původ, lokální dodavatel a nově také kontrola výživovým poradcem jsou základní body certifikace.

Více informací


Obyvatelé Frýdku-Místku mají novou možnost nakoupit si tradiční farmářské potraviny. Dvaadvacátá prodejna Náš grunt byla otevřena na adrese Tržní 19. Ve všední dny má prodejna otevřeno od půl osmé ráno do šesti hodin večer, v sobotu od osmi do poledne. Kromě široké nabídky poctivých a tradičních výrobků od malých českých zemědělců a potravinářů tu mohou zákazníci ochutnat také vynikající pečivo ze Starobělské domácí pekárny. Veškeré její výrobky tvarují pekaři ručně a pečou ve zděné parní peci.

Více informací


Obyvatelé jižní Moravy mají novou možnost nakoupit si tradiční farmářské potraviny. Náš grunt otevřel svou třiadvacátou prodejnu v Břeclavi. Sídlí ve Slovácké ulici a otevřeno má ve všední dny od půl osmé ráno do šesti hodin večer a v sobotu od osmi do poledne. Do konce roku by se počet mohl rozšířit na více než 30 převážně franšízových míst.

Více informací


Provozovatel kamenných obchodů s farmářskými produkty Náš grunt pokračuje v další expanzi. Od začátku letošního roku otevřel tři prodejny a jednou z nich je i první v severních Čechách, konkrétně v Teplicích. Zákazníci jí naleznou v ulici U Císařských lázní a nakoupit si mohou přijít od pondělí do pátku od půl osmé ráno do šesti hodin večer a v sobotu od osmi do dvanácti hodin. Do konce roku by se počet mohl rozšířit na více než 30 převážně franšízových míst.


Více informací


Provozovatel kamenných obchodů s farmářskými produkty Náš grunt pokračuje v další expanzi. Od začátku letošního roku otevřel tři prodejny a další se chystají. Zákazníci tak mají možnost zakoupit tradiční potraviny od více než 150 dodavatelů již ve 24 prodejnách po celé České republice. Do konce roku by se počet mohl rozšířit na více než 30 převážně franšízových míst.


Více informací


Pražané mají novou možnost nakoupit si tradiční farmářské potraviny. Náš grunt otevře ve čtvrtek 25. dubna svou 25. prodejnu na pražských Petřinách. Zákazníci tak mají možnost zakoupit tradiční potraviny od více než 150 dodavatelů již ve 25 prodejnách po celé České republice.

Více informací
Jaro konečně zavítalo i k nám a s jeho příchodem se přiblížily i oblíbené venkovní aktivity, mezi kterými nechybí také opékání špekáčků. Skvělou chuť si můžete užít třeba v rámci „pálení čarodějnic“, ale i při posezení s přáteli. Než vyrazíte na nákup, přečtěte si několik tipů, jak si vybrat pravý špekáček bez náhražek, na kterém si opravdu pochutnáte.   Více informací
Provozovatel kamenných obchodů s farmářskými produkty Náš grunt otevřel jubilejní 25. prodejnu a pro své zákazníky si připravil překvapení. Každý 25. zákazník, který ve středu 15. května nakoupí v obchodě Náš grunt, získá poukaz na 100 Kč na další nákup.Více informacíCopyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024