na úvod

Najdete u nás


Chcete vědět víc o jídle, které u nás nakupujete? Zajímá vás, odkud pochází snídaně na vašem stole? Náš grunt všechny své dodavatele osobně zná, a proto ručí za kvalitu prodávaných potravin.

 V prodejnách Náš grunt nabízíme poctivé farmářské potraviny. U nás najdete výrobky malých tuzemských farmářů, vinařů, včelařů, pekařů, řezníků a dalších producentů a zpracovatelů. Všechny naše dodavatele osobně známe a za jejich poctivé řemeslo ručíme. Zakládáme si na skvělé chuti, kvalitě a složení bez zbytečných umělých přísad, barviv, konzervantů a éček. Najdete u nás poctivé uzeniny a kvalitní maso, chléb pečený tradičním způsobem, jogurty a sýry, vejce z volných výběhů, zeleninu a ovoce z českých pěstitelských lokalit, mošty a pálenky z ovoce z místních sadů, víno, med, gurmánské pochutiny, vegetariánské nebo raw speciality a mnoho dalšího včetně regionálních specialit. 

Zajímá vás, kteří konkrétní farmáři nám dodávají sýry nebo jogurty z kravského, ovčího či kozího mléka? Kde vznikají u nás prodávané vynikající šunky, klobásy a špekáčky? Ze kterých pekáren pochází vámi tak oblíbený kváskový chléb a koláče? Nebo kde vyrostly jablka a mrkev na našich pultech, či kdo vyrobil lahodné kaše nebo bezlepkové dobroty? Podívejte se do příslušné kategorie a seznamte se s příběhy našich dodavatelů. Aby se suroviny od našich dodavatelů dostaly na váš talíř, musí projít speciálním certifikačním procesem, po kterém se dodavatelé osvědčí jako ti praví jak pro nás, tak pro vás.

Sýry a mléčné výrobky Uzeniny, maso a vejce Pečivo Sezónní ovoce a zelenina Med, koření a další doplňkový sortiment Mošty, pivo, víno, domácí pálenky

Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024