na úvod

Pražané mají novou možnost nakoupit si tradiční farmářské potraviny. Náš grunt otevře ve čtvrtek 25. dubna svou 25. prodejnu na pražských Petřinách. Zákazníci tak mají možnost zakoupit tradiční potraviny od více než 150 dodavatelů již ve 25 prodejnách po celé České republice.

Jasný původ, tradice, skvělá chuť i podpora lokálních farmářů, to jsou jen příklady důvodů, proč poptávka po domácích výrobcích stále roste.  Prodejny Náš grunt přinášejí do našich domácností české potraviny od více než 150 malých a středních tuzemských výrobců a farmářů, kteří jsou pečlivě vybíráni. „V celé síti je asi 150 dodavatelů, někteří jsou centrální pro všechny prodejny, pro čerstvé věci však využíváme vždy regionálních producentů,“ popisuje výběr farmářů jeden z majitelů sítě Náš grunt Jiří Málek. Široká nabídka kvalitních produktů zvolených s ohledem na domácí původ, chuť a tradiční způsoby zpracování bez použití náhražek a doplňků oslovují široké spektrum zákazníků po celé republice.

Kromě možnosti nákupu mléčných produktů, masa a uzenin, čerstvého pečiva, zeleniny a ovoce, mají zákazníci možnost pořídit si med či zavařeniny. Návštěvníci obchodů se mohou těšit i na ochutnávky sortimentu či na sezónní speciality.

Zájem o prodejny roste nejen ze strany zákazníků, ale i potenciálních franšízantů. V letošním roce se plánuje otevření minimálně deseti prodejen. Další na řadě je otevření již šestého kamenného obchodu v Praze, tentokrát na Petřinách. Dle obchodních plánů se předpokládá, že v Česku bude do konce letošního roku otevřeno více než 30 prodejních míst a do konce roku 2015 pak 40 až 50 prodejen. Již nyní jsou prodejny Náš grunt zastoupeny v 18 regionech.
Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023