na úvod

Provozovatel kamenných obchodů s farmářskými produkty Náš grunt otevřel jubilejní 25. prodejnu a pro své zákazníky si připravil překvapení. Každý 25. zákazník, který ve středu 15. května nakoupí v obchodě Náš grunt, získá poukaz na 100 Kč na další nákup.

Zákazníci farmářských prodejen Náš grunt se mohou 15. května těšit na překvapení. Každý 25. zákazník, který nakoupí potraviny a vyplní připravený dotazník, získá voucher v hodnotě 100 Kč na další nákup. „Velmi nás těší zájem o naše prodejny a farmářský sortiment, proto jsme se rozhodli otevření jubilejní 25. prodejny oslavit dárkem pro naše zákazníky,“ vysvětluje akci Jiří Málek, spolumajitel sítě Náš grunt.

Marketingovou akci podpoří kampaň na internetu, která proběhne formou PPC a kampaně na facebooku. Další informace se objeví na plakátech přímo v obchodech.

Obchody Náš grunt nabídnou zákazníkům v den akce kompletní sortiment, který je v těchto obchodech běžně dostupný. Tedy kvalitní mléčné a masné výrobky, pečivo, zavařeniny a med, ovoce a zeleninu či koření od malých a středních tuzemských dodavatelů.

Zpráva.doc
  Zpráva.doc  


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024