na úvod

Pečivo
Pekárna Zlivice – chléb a pečivo
více...


Tradice a kvalita z pravého kvásku 

Chléb z pravého kvasu, ručně tvarovaný a pečený klasickou technologií v parní peci. To je hlavní devíza Pekárny Zlivice z Písecka, v níž se tento tradiční chléb peče již od roku 1938. 

Díky tradiční výrobě vydrží kváskový chléb při správném skladování čerstvý i týden, aniž by tvrdnul či plesnivěl. A pro jeho výrobu stačí pouze pět tradičních surovin: kvas, pšeničná a žitná mouka, sůl a voda. Žádná dochucovadla, náhražky, stabilizátory. Kromě kváskového chleba nám dodává Zlivická pekárna také další sladké i slané pečivo a sezónní výrobky, jako jsou vánočky či mazance.
obrazek198
obrazek198

Jiří a René Hlůžovi České pečivo.cz – chléb a pečivo
více...


Vynikající chuť z úpatí hor! 

Svými skvělými pekařskými výrobky dobývají Jiří a René Hlůžovi nejen místní region, ale i Prahu a další vzdálenější kouty republiky. Z Českého pekařství v Lučanech nad Nisou a Krakonošova pekařství ve Vysokém nad Jizerou k nám přijíždí především vynikající kváskový chléb pečený v parní peci, ale také ořechový nebo semínkový chléb a další pečivo. Všechny výrobky vznikají z kvalitního kvásku a v rukách zkušených pekařů čímž se dosahuje vynikající chuť a trvanlivost.
obrazek242
obrazek242
obrazek242
obrazek242

Dr. pekař – liškova pekárna
více...


Chutné pečivo bez lepku 

Filozofií liškovi pekárny je, že každý kdo chce nebo musí držet bezlepkovou dietu, se denně potýká s problémem jménem pečivo. Proto se toto pekařství rozhodlo pro řešení a přišlo se zcela novou kvalitou na trhu v oblasti bezlepkového pečiva. Díky nim můžete ochutnat chléb, který je čistě kváskový, aniž by se používalo droždí či konzervanty. Svou strukturou a chutí je velice pobobný klasickému chlebu s lepkem a ani není třeba ho předem opracovávat v topinkovači.


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024