na úvod
V době bombastických reklamních sloganů a vychytralých obchodních názvů i toho nejběžnějšího zboží je na místě se ptát, co se za takovými nabídkami skrývá. Stejné je to i s farmářskými potravinami. Co tedy my v Našem gruntu pod tímto lákavě znějícím názvem nabízíme? Odpověď zní, že neméně lákavé dobroty. Poctivé, chutné, tradiční, domácí.


Více informací


Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství, říkal pan Miloš Kopecký alias padouch Horác Badman v legendárním filmu Limonádový Joe. Takové tvrzení je možná trochu příliš odvážné, ale s tím, že alkohol v malém množství je lék, souhlasí i Martin Žufánek, představitel moravské lihovarnické rodiny.

Více informací


Škvarky, uzené, jitrnice, jelita, zabíjačková polévka, klobásy či ovar, huspenina. Sbíhají se vám sliny? Právě včas. Začíná to totiž masopust a je třeba se najíst, co se do nás vejde. Podle staré moudrosti pak budeme mít dost síly na celý rok.Více informací


Znáte to: Koupíte v supermarketu kuře, rozmrazíte ho nebo rozbalíte, přičichnete a... Přejde vás chuť. To se vám s kuřetem z Farmy Loužná nestane. Voní totiž i za syrova. Možná by vás překvapilo, že jeden z jejích zakladatelů měl původně mnohem blíž k motorům, než k drůbeži. Tomáš Březina ale přinesl do chovu kuřat víc, než profesní dovednosti. Dal do toho srdce a lidský přístup.

Více informacíCopyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023