na úvod

Ostrava, 2. září 2014 – Síť farmářských prodejen Náš grunt rozšířila minulý týden svou základnu na severní Moravě. Po Opavě, které otevřela pobočku v minulém měsíci, se nyní dočkali prodejny s tradičními produkty přímo od farmářů i v Ostravě Porubě. Ta se nachází v ulici Porubská a otevřeno bude vždy od pondělí do pátku od 7:30 –19 hodin a v sobotu od 8:30 –13 hodin.

„Jasný původ, tradice, skvělá chuť i podpora lokálních farmářů, to jsou příklady důvodů, proč poptávka po domácích výrobcích stále roste. Velký zájem o farmářské produkty jak mezi zákazníky, tak i mezi zájemci o franšízu potvrzuje fakt, že v tomto regionu se jedná o třetí prodejnu a další budou v blízké budoucnosti následovat,“ potvrzuje trend Aleš Kotěra, jeden z majitelů sítě Náš grunt.

Obyvatele Ostravy určitě potěší skutečnost, že Náš grunt podporuje lokální dodavatele, proto do nově otevřené prodejny budou dodávat i místní farmáři. Zákazníci se mohou těšit na vynikající pečivo ze Starobělské pekárny, jejíž historie sahá do dvacátých let minulého století. Náš grunt provoní ručně vyráběné pečivo a chléb pečený v parní peci, který vydrží díky živému kvásku chutný po několik dní. Výtečné uzeniny, jakými jsou mimo jiné špekáčky s vysokým obsahem masa, do Ostravy dodává malé řeznictví Machač, jež ctí tradiční řemeslné výrobní postupy a dbá na vysokou kvalitu výroby. Náš grunt ale nezapomíná ani zákazníky, kteří si rádi dopřejí bezlepkové pečivo. Do prodejny v Ostravě je bude dovážet společnost Bezlepík z Nového Jičína, která kromě pečiva vyrábí i hotová jídla či dorty vhodné nejen pro osoby, které trpí alergií na lepek ale i pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl.

***

Společnost Náš GRUNT s.r.o. je ryze českou společností fungující na principu franšízy a vlastních kamenných obchodů. Společnost vznikla v roce 2010 a zaměřuje se na prodej tradičních českých potravin od malých a středních producentů. S tímto konceptem začala společnost jako první na domácím trhu a v současné době je největším provozovatelem sítě farmářských prodejen.
Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023