na úvod

Liberec, 24. dubna 2014 - Síť farmářských prodejen Náš grunt se nově rozšiřuje také na sever Čech: 8. dubna 2014 společnost otevřela prodejnu sfarmářskými produkty v Liberci. Obchod nabízí sortiment od malých a lokálních dodavatelů s garancí českého původu. Obyvatelé Liberce si mohou pro české potraviny v té nejvyšší kvalitě do prodejny, sídlící v Revoluční 66/2, přijít vždy od pondělí do pátku od 7:30 hodin do 19 hodin a v sobotu od 8 hodin do 13 hodin.

Jasný původ, tradice, skvělá chuť i podpora lokálních farmářů, to jsou jen příklady důvodů, proč poptávka po domácích výrobcích stále roste. Velký zájem o farmářské produkty se potvrzuje i na severu Čech, kde v uplynulém týdnu otevřela první prodejna Náš grunt.

Obyvatele Liberce určitě potěší skutečnost, že Náš grunt podporuje primárně lokální dodavatele, proto i do nově otevřené prodejny budou dodávat místní farmáři. Hlavním lákadlem jsou především uzeniny od řezníka Miroslava Noska ze Studence u Semil. Pan Nosek nakupuje hovězí a vepřové v regionu a sám zvířata poráží, takže má nad kvalitou párků, klobás, šunky i salámů kontrolu od samého počátku výroby. Kromě toho exkluzivně pro Náš grunt přidává do uzenin čerstvé vážené koření. Zákazníci se také budou moct těšit výborný kváskový chléb z pekáren Jiřího a Reného Hlůžových. Z jejich pekáren v podhůří Jizerských hor do Našeho gruntu přijíždí také ořechový nebo semínkový chléb a další pečivo. Jejich výrobky se vyznačují tím, že jsou skvělé nejen ještě teplé po vyndání zpece nebo v den zakoupení, ale ještě několik dnů poté, neboť vznikají z kvalitního kvásku a v rukách zkušených pekařů. Mezi ostatními regionálními dodavateli je například farma Tompeli ze Skuhrova či farma Dolenec ze Zlaté Olešnice, které do liberecké prodejny vozí mléčné výrobky a mléko.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo otevřít první prodejnu v Liberci. Velmi se těšíme na všechny zákazníky a doufáme, že se síť prodejen Náš grunt bude do budoucna v rámci Libereckého kraje dále rozšiřovat“, říká jeden z majitelů sítě farmářských prodejen Náš grunt Jiří Málek.

***

Společnost Náš GRUNT s.r.o. je ryze českou společností fungující na principu franšízy a vlastních kamenných obchodů. Společnost vznikla vroce 2010 a zaměřuje se na prodej tradičních českých potravin od malých a středních producentů. S tímto konceptem začala společnost jako první na domácím trhu a v současné době je největším provozovatelem sítě farmářských prodejen.
Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023