na úvod

Obyvatelé Frýdku-Místku mají novou možnost nakoupit si tradiční farmářské potraviny. Dvaadvacátá prodejna Náš grunt byla otevřena na adrese Tržní 19. Ve všední dny má prodejna otevřeno od půl osmé ráno do šesti hodin večer, v sobotu od osmi do poledne. Kromě široké nabídky poctivých a tradičních výrobků od malých českých zemědělců a potravinářů tu mohou zákazníci ochutnat také vynikající pečivo ze Starobělské domácí pekárny. Veškeré její výrobky tvarují pekaři ručně a pečou ve zděné parní peci.

Jasný původ, tradice, skvělá chuť i podpora lokálních farmářů, to jsou jen příklady důvodů, proč poptávka po domácích výrobcích stále roste.  Prodejny Náš grunt přinášejí do našich domácností české potraviny od více než 150 malých a středních tuzemských výrobců a farmářů, kteří jsou pečlivě vybíráni. „V celé síti je asi 150 dodavatelů, někteří jsou centrální pro všechny prodejny, pro čerstvé věci však využíváme vždy regionálních producentů,“ popisuje výběr farmářů jeden z majitelů sítě Náš grunt Jiří Málek. Široká nabídka kvalitních produktů zvolených s ohledem na domácí původ, chuť a tradiční způsoby zpracování bez použití náhražek a doplňků oslovují široké spektrum zákazníků po celé republice.

Kromě možnosti nákupu mléčných produktů, masa a uzenin, čerstvého pečiva, zeleniny a ovoce, mají zákazníci možnost pořídit si med či zavařeniny. Návštěvníci obchodů se mohou těšit i na ochutnávky sortimentu či na sezónní speciality.

Zájem o prodejny roste nejen ze strany zákazníků, ale i potenciálních franšízantů. V letošním roce se plánuje otevření minimálně deseti prodejen. Další na řadě je otevření již šestého kamenného obchodu v Praze, tentokrát na Petřinách. Dle obchodních plánů se předpokládá, že v Česku bude do konce letošního roku otevřeno více než 30 prodejních míst a do konce roku 2015 pak 40 až 50 prodejen. Již nyní jsou prodejny Náš grunt zastoupeny v 18 regionech.
Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023