na úvod

Provozovatel kamenných obchodů s farmářskými produkty Náš grunt pokračuje v další expanzi. Od začátku letošního roku otevřel tři prodejny a jednou z nich je i první v severních Čechách, konkrétně v Teplicích. Zákazníci jí naleznou v ulici U Císařských lázní a nakoupit si mohou přijít od pondělí do pátku od půl osmé ráno do šesti hodin večer a v sobotu od osmi do dvanácti hodin. Do konce roku by se počet mohl rozšířit na více než 30 převážně franšízových míst.

Jasný původ, tradice, skvělá chuť i podpora lokálních farmářů, to jsou jen příklady důvodů, proč poptávka po domácích výrobcích stále roste.  Prodejny Náš grunt přinášejí do našich domácností české potraviny od více než 150 malých a středních tuzemských výrobců a farmářů, kteří jsou pečlivě vybíráni. „V celé síti je asi 150 dodavatelů, někteří jsou centrální pro všechny prodejny, pro čerstvé věci však využíváme vždy regionálních producentů,“ popisuje výběr farmářů jeden z majitelů sítě Náš grunt Jiří Málek. Široká nabídka kvalitních produktů zvolených s ohledem na domácí původ, chuť a tradiční způsoby zpracování bez použití náhražek a doplňků oslovují široké spektrum zákazníků po celé republice.

Kromě možnosti nákupu mléčných produktů, masa a uzenin, čerstvého pečiva, zeleniny a ovoce, mají zákazníci možnost pořídit si med či zavařeniny. Návštěvníci obchodů se mohou těšit i na ochutnávky sortimentu či na sezónní speciality.

Zájem o prodejny roste nejen ze strany zákazníků, ale i potenciálních franšízantů. V letošním roce se plánuje otevření minimálně deseti prodejen. Další na řadě je otevření již šestého kamenného obchodu v Praze, tentokrát na Petřinách. Dle obchodních plánů se předpokládá, že v Česku bude do konce letošního roku otevřeno více než 30 prodejních míst a do konce roku 2015 pak 40 až 50 prodejen. Již nyní jsou prodejny Náš grunt zastoupeny v 18 regionechsoubor1.zip
  soubor1.zip  


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2023