na úvod

Věrnostní program Náš grunt


Chodíte do Našeho gruntu pravidelně? Našich stálých zákazníků si vážíme, a proto jsme pro vás připravili výhodný věrnostní program. Při nákupu v obchodech Náš grunt můžete sbírat samolepky do zákaznické kartičky., K nákupu nad 200 Kč získáte jednu samolepku. Za vyplněnou kartičku s 10 samolepkami potom získáváte slevu 100 Kč z dalšího nákupu.

Jak si můžu zařídit věrnostní kartičku?
Kartičku dostanete přímo v prodejně Náš grunt při nákupu nad 200 Kč.

Jaké jsou podmínky?
Podmínkou účasti v programu je vyplnění údajů na kartičce (jméno + mail). Ke každému nákupu nad 200 Kč obdržíte samolepku a při desátém nákupu získáváte desátou samolepku a můžete uplatnit slevu ve výši 100 Kč z dalšího nákupu v libovolné hodnotě na prodejně, která vám kartičku vydala. Kartu nelze směnit za hotovost a případná nevyčerpaná částka se nevrací.

Jak bude Náš grunt nakládat s mými údaji?
Odevzdáním vyplněné věrnostní karty či registrací na webu uděluje každý účastník společnosti NÁŠ GRUNT s. r. o., IČO: 281 204 85, se sídlem, Radhošťská 2, 130 00 Praha 3, (dále jen „správce“) souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v registračním formuláři, a to pro účely marketingu, tj. nabízení obchodu a služeb správce, s tím, že údaje mohou být předány k témuž účelu dalším správcům, a to výlučně provozovatelům prodejen Náš grunt (jak jsou přesně specifikováni na www.nasgrunt.cz), a dále uděluje ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky ve stejném rozsahu, a to vždy až do doby případného odvolání souhlasu doručeného subjektem údajů na adresu správce.


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2019